Skip to content

Uluslararası İşbirlikleri

İGD – İstanbul Gayrimenkul Değerleme, uluslararası işbirlikleri ile hizmet alanını genişleterek hem Türkiye’deki müşterilerine hem de Uluslararası müşterilerine geniş bir coğrafyada hizmet sunabilmektedir. Uluslararası mecrada saygınlığı uzun yıllarda elde etmiş kurumlarla yaptığı anlaşmalar sayesinde bilgi birikimini de zengileştirmektedir.

Şirketimizin stratejik işbirliği ortakları:


BMI Appraisals

BMI Değerleme:

BMI Appraisals Limited (“BMIA”) geniş perspektifte profesyonel değerleme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Sunduğu bu hizmetlerle halka açık dökümanlar, finansal raporlarda, şirket birleşmelerinde ve satınalımlarda, kurumsal finansmanlarda, vergilendirme konularında, hukuki konularda hem yerel hem de uluslararası şirketlere hizmet sunmaktadır. BMIA’ın deneyimli ekibi ile gayrimenkul değerleme, makine ve ekipman değrlemelerinde, şirket değerlemelerinde ve maddi olmayan varlıkların değerlemesinde hizmet sunmaktadır.


Bulwiengesa AG Appraisal Valuation

 BulwienGesa AG.:

BulwienGesa, 1983’de kurulmuştur. 70’i aşkın çalışanı ile Almanya’nın bağımsız pazar araştırmaları ve danışmanlık şirketidir. Bugün, Almanya, Avusturya ve Avrupa’nın Güneydoğu ve Doğu ve Merkez bölgelerin pazarlarına hakimdir. Hizmetleri arasında , gayrimenkul piyasası analizi, yerel örgütlere/topluluklara ve bölgelere ekonomik danışmanlık. Ticari, ofis, konut ve endüstriyel gayrimenkul piyasasına odaklanmıştır. Bu uzmanlık alanları ötesinde otel, konaklama ve turizm alanında piyasa bilgisine ve havalanı, huzurevi alanlarında da geniş pazar bilgisine sahiptir.

Uzmanlık: Gayrimenkul Değerleme, Şehircilik Araştırmaları, Danışmanlık, Endeks ve Araştırma.

Çalışma Alanı: Almanya ve Avusturya başta olmak üzere Avrupa.


C-Store Valuation & PetroMARK

C-Store Valuation & PetroMARK:

Bir gayrimenkul danışmanlık uzmanlık alanı olarak benzin istasyonu marketleri, benzin istasyonu ve akaryakıt sektöründe ekonomik ve erişim etkenleri benzin istasyonu piyasasını etkilemektedir.

Değişen erişim noktası, kavşaklar ve benzer diğer etkenler benzin istasyonu piyasasında adil piyasa değerini görülür oranda olumsuz etkilemektedir. Petrol fiyatlarındaki değişiklikler, ulaşım teknolojisi, gayrimenkul ekonomisi ve gayrimenkul değerleme alanındaki derin bilgi ile C-Store Valuations ülkenin önde gelenleri ile panel oluşturmuştur ve benzin istasyonu işletmelerin görülür ve görülmez varlıklarının adil piyasa değerine ekonomik etkilerinin değiştiği gözlenmektedir.

25 yılı aşkın değerleme ve değerleme tecrübesindeki kabiliyetlerimiz temsil ettiğimiz bireysel gayrimenkul sahipleri, borç veren/finansör, nakliye birimleri, avukatlar ve Fortune 100 Perakendeci ile genişlemeye devam etmektedir.

Uzmanlık: Benzin İstasyonu Değerleme.

Çalışma Alanı: Amerika Birleşik Devletleri


Euroexpert Valuation Appraisal

SIA “Eiroeksperts”

EUROEXPERT, Letonya’nın en büyük değerleme şirketidir. Uzmanlarımız 1992’den bu yana gayrimenkul değerlemesinde uzmandır. Son birkaç yıldır her ay 200’ün üzerinde uzmanlık gerektiren değerleme hizmeti sunuyoruz ve bunun sonucunda yıllık değerleme ciromuz 1milyon Euro’nun üzerinde. EUROEXPERT 40’ı aşkın seçkin uzmanın birleşmesi ile oluşmuş ve uzmanlarımız Letonya Değerleme Uzmanları Birliği Lisansı’na sahiptir. Değerleme uzmanı olarak kayıtlı olan uzmanlarımız, gayrimenkul değerleme, hak değerleme, menku değerleme, antika değerleme, şirket değerleme, görülmeyen varlıkların değerlemesi konularında hizmet vermektedir. EUROEXPERT lisanslı değerleme şirketidir ve (LR State Land Service Lisans No: 25) ile kayıtlıdır ve Avrupa ve Letonya’da değerleme standrtları ile uluslararası değerleme standtlarına göre hizmet sunmaktadır.

Uzmanlık: Şirket ve Gayrimenkul Değerleme.

Çalışma Alanı: Letonya, Litvanya, Estonya, (Baltık Ülkeleri), Rusya ve Azerbaycan.

Back To Top
Ara