Skip to content

İlgilendiğiniz hizmeti aşağıdan seçerek, ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklif Alabilirsiniz!

Değerleme ve danışmanlık ana hizmet alanımızdır. SPK ve BDDK Lisanslarına sahip olan şirketimiz, Bureau Veritas tarafından2011 yılından bu yana Gayrimenkul Değerleme, Makine Parkı ve Ekipman Değerleme, Gayrimenkul Danışmanlığı, Pazar Araştırmaları ve Fizibilite Çalışmaları alanlarındaki süreçlerini başarıyla kurgulaması sebebiyle bu alanlardaki hizmetlerini kalite yönetim sistemi ile belgelendirilmiştir.

Değerleme hizmetlerimiz

SPK lisanslı uzmanlardan oluşan ekibimiz ve kalite kontrol ekibimiz ile aşağıdaki hizmetleri sağlamaktayız:

 • Gayrimenkul Değerleme
 • Makine Değerleme
 • Otel Değerleme
 • Akaryakıt İstasyonu Değerleme

Danışmanlık hizmetlerimiz:

Danışmanlık hizmetlerimiz ile, gayrimenkul değerlemesinin uzantısı kapsamında olan alanlarda, kendi alanında uzman danışmanlarımız ile aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

 • Turizm Otel Danışmanlığı
 • Akaryakıt İstasyonu Danışmanlığı
 • Fizibilite
 • Pazar Araştırmaları
 • İmar Barışı
 • En İyi Kullanım Analizi
 • Yatırım Danışmanlığı

Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz

Müşteri hizmetlerimiz, sizlerin isteklerini dinler ve değerleme hizmetleri hakkında hem mevzuat hem de süreç hakkında bilgi verir. İşin karşılıklı kabulü sonrasında bir sözleşme ile anlaşma kayıt altına alınır ve değerleme süreci başlar. Değerleme talebinin İGD’nin talep sistemine girmesi sonrasında ilgili uzman ve uzmanın kontrolörü iş hakkında bilgi sahibi olur.

Uzmanlarımız Tapu Dairesi, ilgili Belediye ve eğer varsa ilgili kurum incelemelerini tamamlarlar. Gayrimenkulü yerinde görüp, ölçüm ve fotoğraflama işlemlerini gayrimenkulü inceleme sırasında yaparlar. Sonrasında gayrimenkulün çevresi ve bölgede bulunan satılık/kiralık gayrimenkuller hakkında bilgi toplarlar. Gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra raporlama süreci başlar.

Şirketimizin 2005’ten yaptığı tüm işlemler, veritabanında harita üzerinde işlenmektedir. Eklenen bu her işlemin, çalışmasında kaydedilen tüm veriler de yine bu sistem tutulur.

Gayrimenkul alanında profesyonellerden oluşan kadromuzla yapılan işlemler, şirketimizde uyguladığımız Kalite Yönetim Sistemi, SPK ve BDDK yönetmelikleri gereği  kontrol edilmektedir.

Şirketimiz, Türkiye’nin birçok ilinde profesyonel kadrolu personeli hizmet sunmaktadır. Çalıştığımız illeri ve irtibat adreslerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Anlayışı

Müşterilerimize hizmet sunarken önce ihtiyaçlarını anlayarak güçlü ve savunulabilir raporlamalar sunarken; özen, sorumluluk ve etik ilkelerimiz çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Özen

Değerleme uzmanlarımız, müşterilerimizin varlıklarının değerini etkileyen tüm faktörleri kavrayarak yüksek standartlı bir değer saptamasına odaklanmışlardır. Profesyonel değerleme uzmanlarımız tarafından yapılan özenli araştırmalar, gerekçeleri sağlam bir değerleme için kilit öneme sahiptir.

Sorumluluk

Değerleme uzmanlarımız gerekli teknik donanıma sahip olarak görevlerinin gerektirdiği sorumluluğu her an taşımaya devam etmektedirler. Her bir uzmanımız bağımsız bir bakış açısıyla varlıkların değerini etkileyen unsurların kavranmasına odaklamışlardır.

Etik

Tüm değerleme uzmanlarımız her zaman etik sorumlulukla hareket etmektedir. Herhangi bir çıkar çatışmasına dahil olmak ve/ya profesyonel yükümlülükleri ihlal eden eylem ve durumlardan titizlikle kaçınmak temel ilkelerimizdendir.

Standartlar

TUDES 310 – Borç Verme ve Teminat Amaçlı Gayrimenkuller İçin İyi Uygulamalar Kılavuzu – 17 Ağustos 2015

UDES (Uluslararası Değerleme Standartları) 2017

2.3 4 oylar
Article Rating
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Betül Aytaç
Betül Aytaç
3 yıl önce

Merhabalar,

Fatih/ Kocamustafapaşa’daki (+40 yıllık) aparatmanımızı kentsel dönüşüm programına dahil etmek istiyoruz. SP lisanslı gayrimenkul değerleme raporunun ücreti konusunda bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler.
Betül Aytaç

Back To Top
Ara