Skip to content

Bu site (https://igd.com.tr) İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. (İGD)’ye ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği malzemeler (fotoğraf, video, grafik, raporlar, metin, sunum, fotoğraf, grafik, ve ses içeren materyaller, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyetler vb.) uluslararası ve yerel telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitede hiçbir malzeme kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez veya yeniden yayımlanamaz. Bu site içeriği 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında Beyoğlu 30.Noterliği No:7175 Sayı ile şirketimize aitliği beyan olunmuştur.

Uyarıcı Not: İGD Hukuk Birimi, İGD’ye ait web sitelerinden yapılan alıntı, kopyalama ve benzer içerik ile yapılan ihlaller sonucunda 2012 yılında iki web sitesi, 2013 yılında bir web sitesi, 2014 yılında iki web sitesi hakkında hukuki işlem yapmışlardır.

Kullanım Koşulları

Site ziyaretçileri; igd.com.tr’da bulunan telif hakkına sahip dokümanları “kişisel kullanım” için indirebilirler.

  • https://igd.com.tr’da bulunan metinler; referans verilmek kaydı ve izin alınmak sureti ve değişiklik yapılmaması kaydı ile kullanılabilir.
  • igd.com.tr’da bulunan metinler; metnin son halinin İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ye iletilmesi ve özel izin alınması ve referans verilmesi kaydı ile kullanabilirler.

İzin

İzin ve özel izin ile kullanılan metinler üzerinde kullanıcıların mülkiyet hakkı bulunmamaktadır.

Makale veya araştırma kullanımı için, lütfen : [email protected]’a e-posta gönderiniz.

Gizlilik

E-posta kaydı yapan tüm üyelerimiz, duyurulardan haberdar olacaklardır. E-posta adres bilgileniriz firmamızda saklı tutulur ve üçüncü taraflara ile paylaşılmaz. Üyelikten çıkmak için [email protected] adresine bilgi postası göndermeniz yeterlidir.

Kullanıcı giriş yetkisi verilen kullanıcılar, şifre güvenliklerinden sorumludurlar. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra “çıkış” yapılması güvenlik için oldukça önemlidir.

[email protected]’a iletilen özgeçmişler (CV) firmamızda saklı tutulur ve üçüncü partiler ile paylaşılmaz. Kurumumuz havuzunda bulunmasını istemediğiniz özgeçmişiniz için [email protected] adresine bilgi postası göndermeniz yeterlidir.

W3C Uyumu

İGD, resmi web sitesi www.igd.com.tr W3C standartlarına uygundur.

I ♥ Validator

Back To Top
Ara