Skip to content

GAYRİMENKUL DEĞERLEME TEKLİFİ

Gayrimenkul değerleme (ekspertiz) hizmeti ile birçok riskten korunabilirsiniz. Değerleme raporlarında yalnızca değer tespit edilmez, bununla birlikte tapu ve belediyede proje dosyaları incelenir. İncelenen projeler ile yerinde inşa edilmiş gayrimenkul karşılaştırılarak yasal durum ile mevcut durum karşılaştırılarak tüm farklar raporda gösterilir. Gayrimenkul almadan önce değerleme raporu hazırlatmanızın faydaları hakkında çektiğimiz bu videoyu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Değerleme raporu, gayrimenkulün türüne bağlı olarak değişmekle birlikte 10-15 sayfalık bir rapordur.  Gayrimenkulün türüne ve talep edilen ek başlıklara göre sayfa sayısı değişmektedir. Gayrimenkulünüzün türüne göre aşağıdaki paketlerden biri için hemen teklif isteyebilirsiniz. Aşağıda verilen fiyatlar, size fikir vermesi içindir. En doğru fiyat için arayınız.

Hemen Teklif Alın

  Yukarıdaki size uygun paketlerden birini seçerek hemen bizden teklif alabilirsiniz.
  Daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz 0212 232 93 13 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz


  Dikkat!

  • Fiyatlara %20 KDV dahil değildir.

  • 142 TL Tapu harcı dahil değildir. (Her işlemde tapu incelemesi için TKGM’ye harç ödenmektedir)

  • Belediye proje inceleme harcı dahil değildir (harç bedeli belediyelere göre değişmektedir, yaklaşık 500-3.000 TL). Üzerinde yapı bulunan işlemlerde (Konut ve Dükkan) belediyede proje dosyası incelenmektedir.

  • Fiyatlar 31 Aralık 2024’e kadar geçerlidir.
  Back To Top
  Ara