Skip to content

ExpoReal

Expo Real

Expo Real, her yıl Ekim ayının 6-7-8 tarihlerinde düzenlenmektedir. Dünyanın dörtbir yanından emlak profesyonelleri (yatırımcılar, değerleme uzmanları, yatırım danışmanları vb) bu fuarda bir araya gelmektedir. Fuarın yanısıra konusunda uzman danışmanların düzenlediği paneller ile veri alışverişi de yapılmaktadır. İstanbul Gayrimenkul Değerleme,  2007 yılından bu yana heryıl Expo Real’e katılmaktadır.

 

emittEmitt

Emitt her yıl Ocak Ayı’nda 22-23-24-25 tarihlerinde Beylikdüzü Tüyap’ta düzenlenmekte olan turizm fuarıdır. Şirketimiz turizm yatırımlarında danışmanlık, değerleme ve fizibilite hizmetleri sunması sebebi ile fuarı yakından takip etmektedir. Fuarın yanısıra konusunda uzman danışmanların düzenlediği paneller ile veri alışverişi de yapılmaktadır. İstanbul Gayrimenkul Değerleme, 2009 yılından bu yana heryıl Emitt’e katılmaktadır.

IhifIhif – Hotel Investment Forum

Ihif Hotel Investment Forum her yıl Mart Ayı’nda 2-3-4 tarihlerinde Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenmektedir. Şirketimiz turizm yatırımlarında danışmanlık, değerleme ve fizibilite hizmetleri sunması sebebi ile konferansı yakından takip etmektedir. Konferansın yanısıra konusunda uzman danışman kurumların açtığı standlarda karşılıklık veri alışverişi de yapılmaktadır. İstanbul Gayrimenkul Değerleme, 2010 yılından bu yana Ihif’e ilgi göstermekte olup programının müsaitliği dahilinde katılım sağlamaya gayret göstermektedir.

CathicCathic – Hotel Investment Forum

Ihif Hotel Investment Forum’un Türkiye ve Asya ayağı olarak düzenlenen konferans her yıl Haziran Ayı’nda 9-10 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenmektedir. Şirketimiz turizm yatırımlarında danışmanlık, değerleme ve fizibilite hizmetleri sunması sebebi ile konferansı yakından takip etmektedir. Konferansın yanısıra konusunda uzman danışman kurumların açtığı standlarda karşılıklık veri alışverişi de yapılmaktadır. İstanbul Gayrimenkul Değerleme, 2011 yılından bu yana Cathic’e ilgi göstermekte olup programının müsaitliği dahilinde katılım sağlamaya gayret göstermektedir.

Yapı FuarıYapı Fuarı

Yapı Fuarı 24-25-26-27 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenmektedir. Şirketimiz ağırlık olarak inşaat sektörüyle bağlantılı tüm sektörlerle işbirliği yapması ve hizmet sunması sebebiyle fuarı yakından takip etmektedir. İstanbul Gayrimenkul Değerleme, 2008 yılından bu yana Yapı Fuarı’na katılmaktadır.

mipimMipim

Mipim Fuarı 10-11-12-13 Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenmektedir. Dünyanın dörtbir yanından gayrimenkul danışmanları ve yatırımcılarının ilgi gösterdiği fuarda açılan standlar ile karşılıklı etkileşim sağlanmasının yanısıra kurulan ufak seminer odaları ile bilgi paylaşımları yapılmaktadır. İstanbul Gayrimenkul Değerleme, 2007 yılından bu yana programının müsatliğine göre Mipim Fuarı’na katılmaya gayret göstermektedir.

 

 

 

 

Back To Top
Ara