Skip to content

İlgilendiğiniz değerleme hizmetini aşağıdan seçerek, ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklif Alabilirsiniz!

Değerleme Hizmetleri

2005 yılından bu yana 130.000’i aşkın değerleme raporu ile müşterilerimizin yatırımlarına yardımcı olduk. Gayrimenkul, makine, otel ve akaryakıt istasyonu değerleme hizmetlerimiz alanında uzman “değerleme uzmanları” tarafından gerçekleştirilmektedir. Otel ve akaryakıt istasyonu değerlemesinde, değerleme standartlarına uygun raporlamada sektör profesyonellerinin danışmanlığı ile piyasa dinamik ve bilgilerine dayanan raporlar hazırlamaktayız.

Merak Ettikleriniz İçin

Merak ettikleriniz için sayfamızın üstünde bulunan “arama çubuğuna” sorularınızı yazabilirsiniz. SSS bölümünde merak edilen birçok soruyu cevapladık. Gayrimenkul değerlemesi alanında hizmet veren firmamızdan, değerleme hizmeti almak veya sorularınızı sormak için bizi 0212.2329313 numaralı telefonumuzdan aramanız yeterli. Müşteri hizmetlerimiz sizi doğru şekilde yönlendirip, hizmetlerimiz hakkında bilgilendirecektir.

0 0 oylar
Article Rating
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Süleyman Taşbaş
Süleyman Taşbaş
3 yıl önce

Merhaba Kadıköy Caferağa Mah. 43 pafta 835 ada 104 parselde bulunan binamızla alakalı ortak alanların işgalinin tespitine ilişkin rapor almak istiyoruz. Bununla alakalı teklif almak istiyorum.

Back To Top
Ara