Skip to content

Gayrimenkul Değerleme Raporu Örneği İndir

Gayrimenkul değerleme raporu örneği, öncelikle nerelerde kullanılır bunu ifade etmekte fayda var. Varlıkların yeniden değerlendirilmesinde, finansman kullanımında, birleşmelerde, devralmalarda teminatların değer tespitinde, borçların yeniden yapılandırılmasında, alacakların takas yolu ile azaltılmasında, proje değeri analizlerinde, en iyi ve en yüksek analiz ihtiyaçlarında, gayrimenkul yatırım ortaklıklarının varlık hareketlerinde doğru ve güvenilir gayrimenkul değerleme raporu büyük önem taşımaktadır.

Gayrimenkul Ekspertiz Raporu Örneği

Aşağıda, İGD tarafından sizlere fikir vermesi açısından hazırlanmış bir gayrimenkul değerleme raporu örneği bulacaksınız. Bu format elbette bir SPK formatı ve banka rapor formatı değildir. Sadece sizlere fikir vermek amacıyla hazırlanmış ekspertiz raporu formatıdır.

Ayrıca ücretsiz örnek gayrimenkul değerleme raporu örneği (konut ekspertiz raporu örneği) buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu videoda değerleme raporu örneğini görebilirsiniz. Bu ve diğer videolarımız için İstanbul Değerleme Youtube kanalına abone olmayı unutmayın:

Gayrimenkul değerleme uzmanıyım, 2005 yılında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. yi ortağımla beraber kurduk. SPK ve BDDK lisanslı şirketimde tüm Türkiye'de 150.000'i aşkın gayrimenkul değerleme raporunu iş arkadaşlarımla beraber hazırladık. Türkiye ve Birleşik Krallık'tan değerleme lisansım var. Şimdilerde doktoramı gayrimenkul alanında yapıyorum.

Youtube'da Gayrimenkul Okulu adlı kanalımla bildiklerimi paylaşıyorum:
https://www.youtube.com/gayrimenkulokulu
Gayrimenkul Yazılarımı kişisel bloğumda paylaşıyorum:
https:/www.celalerdogdu.com

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

10 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
İSMAİL EFE
İSMAİL EFE
7 yıl önce

merhabalar , 3+1 143 metrekare daire almak istiyorum. rayiç bedeli 300.000/350.000 tl iken banka expertizinin değeri 220.000 tl olarak verilmiştir. expertiz in raporuna nasıl itiraz ederim..

sami baş
sami baş
6 yıl önce

expertiz raporu %50 artırılmış imarlı araziler alacam yardımcı olursanız sevinirim yer konum farketmez fiyatda şartım:anlaşmada%5 peşin kalanıda 3ay sonra sonra nakit hesaba yatırılacak bu şartlarda elinizdeki arazileri alıcam

Şenol
Şenol
6 yıl önce

Slm Binanın asansörü ile merdiveni projede merdiven sağ asansör solda ama yapıda yerlerini değişmiş ise yani meediven solda asansör sağda ekspertiz sorun yaparmı merdiven başı asansörüde çizimini yaparmı iş bitirme ile iskan alınmış hiç bi sorunu yok teşekkürederim

necmi balcı
necmi balcı
5 yıl önce

konut için rizk analiz raporu almak istiyorum

Selman
Selman
4 yıl önce

Merhaba bizim istanbulda kentsel donusume giren bir dairemiz var ve biz hissemizi satmak istiyoruz
Arsa degerlemesi yapilirken hangi kriterler baz alinir arsa payi cok cuzi rakamlara satilabilirmi. Bolgedeki arsa alim satimlari dikkate alinirmi.

ilyas turgutalp
ilyas turgutalp
4 yıl önce

emlakla ilğili çalışıyorum

Back To Top
Ara
10
0
Bu yazıya yorum bırakabilirsiniz...x