Skip to content

Ekspertiz Nedir?

Kelime anlamı itibarıyla ekspertiz, gayrimenkul ekspertiz veya makine ve ekipman ekspertiz sürecine verilen isimdir. Bir diğer anlamıyla kıymet biçme sürecidir.

Ekspertiz veya gayrimenkul değerleme olarak da bilinen konu hakkında hazırladığımız bu videoyu izleyebilirsiniz. Güncel konularda yayınlanan videolarımızdan haberdar olmak için İstanbul Değerleme’nin Youtube kanalına abone olmayı unutmayın:

Ekspertiz ile ilgili İGD – İstanbul Gayrimenkul Değerleme’nin sitesinde birçok bilgi bulabilirsiniz. Ekspertiz alanında en geniş içeriğe sahip olan bu resmi sitede ‘Arama’ bölümünde arama da yaparak ekspertiz kelimesi ile birçok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkul değerleme uzmanıyım, 2005 yılında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. yi ortağımla beraber kurduk. SPK ve BDDK lisanslı şirketimde tüm Türkiye'de 150.000'i aşkın gayrimenkul değerleme raporunu iş arkadaşlarımla beraber hazırladık. Türkiye ve Birleşik Krallık'tan değerleme lisansım var. Şimdilerde doktoramı gayrimenkul alanında yapıyorum.

Youtube'da Gayrimenkul Okulu adlı kanalımla bildiklerimi paylaşıyorum:
https://www.youtube.com/gayrimenkulokulu
Gayrimenkul Yazılarımı kişisel bloğumda paylaşıyorum:
https:/www.celalerdogdu.com

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Back To Top
Ara
0
Bu yazıya yorum bırakabilirsiniz...x