Skip to content

Gayrimenkul Sektöründe Beklentiler ve Gayrimenkul Teminat Yönetimi 2015

İstanbul Değerleme bu yıl, geçtiğimiz yıllarda düzenlediği etkinliklerine bir yenisini ekledi.

Bu yıl İstanbul Değerleme seminerini Divan Oteli’nde düzenledi. Seçkin katılımcı ve panelistler ile düzenlenen seminerde Türkiye’nin ilk 100 şirketinden yöneticiler yeraldı.

Seminerde gayrimenkul sektörü, alacak yönetiminde gayrimenkul teminatı ve gayrimenkul sektörünü 2015’te neler bekliyor konuşuldu. Konuşmacıların sunumları sırasında sektördeki akademik çalışmalar paylaşılırken uygulama tarafındaki güçlükler de ele alındı. Her panel sonunda yer alan soru cevap kısmında ise katılımcılar ile konuklar bilgi alışverişi yaparak sektörün daha iyiye gitmesi yönünde paylaşımlarda bulundular.

“2015’e Girerken Gayrimenkul Sektöründe Beklentiler ve Gayrimenkul Teminat Yönetimi” başlığı ile duyurulan ve düzenlenen seminerin sunum programı ise şu şekilde gerçekleşti:

  • Doç. Dr. Ali Hepşen – Gayrimenkul Sektörüne Genel Bakış
  • BSH – Betül Gül – Alacak Yönetiminde Gayrimenkul Değerlemenin Yeri ve Önemi
  • Dr. Ahmet Büyükduman – Gayrimenkul Sektöründe Beklentiler

Gayrimenkul değerleme uzmanıyım, 2005 yılında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. yi ortağımla beraber kurduk. SPK ve BDDK lisanslı şirketimde tüm Türkiye'de 150.000'i aşkın gayrimenkul değerleme raporunu iş arkadaşlarımla beraber hazırladık. Türkiye ve Birleşik Krallık'tan değerleme lisansım var. Şimdilerde doktoramı gayrimenkul alanında yapıyorum.

Youtube'da Gayrimenkul Okulu adlı kanalımla bildiklerimi paylaşıyorum:
https://www.youtube.com/gayrimenkulokulu
Gayrimenkul Yazılarımı kişisel bloğumda paylaşıyorum:
https:/www.celalerdogdu.com

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Back To Top
Ara
0
Bu yazıya yorum bırakabilirsiniz...x