Skip to content

Gayrimenkul Profesyonelleri için Değerlemeye Başlangıç 101 Çözümlü Değerleme Problemi – SİZDEN GELENLER!

Sorumlu Değerleme Uzmanımız Dr. Ahmet Büyükduman’ın kaleme almış olduğu, satışları web sitemiz üzerinden devam eden kitabımız ile ilgili sizden gelen yorumlara yeni bir sayfa açtık.

Kitabımızla ilgili yorum ve değerlendirmeleriniz için bu sayfada buluşalım!

5 4 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

12 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
yalçın kurt
yalçın kurt
1 yıl önce

Başlıklar çok eğlenceli, Sorular bi o kadar zormuş!
Heyecanla okuyup çözmeye çalışıyoruz…

Mustafa Ayan AGİ Emlak
1 yıl önce

Özellikle yeni başlayan Gayrimenkul Danışmanlarının başucu kitabı sayabileceği bir eser. Kendi ekibim için aldım. İmzalayıp göndermiş hocam. Çok teşekkür ederim.

Arif Minak
1 yıl önce

Akademik eğitimim sırasında aldığım bilgiler ile değerleme yapmaya çalışıyordum. Sayın Dr. Ahmet Büyükduman’ın yazdığı ve bizlerle paylaştığı “Değerlemeye Başlangıç” kitabı sayesinde bilgilerimin çok fazla eksik olduğunu gördüm. İnternette birçok değerleme raporu okumuştum ancak birçoğunda kitabınızda yazan bilgiler bulunmuyor.

Kitabınızın her sayfası benim için ayrı bir ders ve denemeler yaparak sayfalarda ilerliyorum. (15. günde 75. sayfadayım.)

Bu eşsiz eseri bizlerle paylaştığı için Sayın Dr. Ahmet Büyükduman’a ne kadar teşekkür etsem yeterli değil. Emlak danışmanlığımda bugün bir yerlere gelebildiysem hepsi sizden aldığım feyz ve paylaştığınız bilgilerdir. Belirtiğiniz gibi. “Bu daha başlangıç.”

İyi ki varsınız.

Selamlar, saygılar.

Taylan YILDIRIM
Taylan YILDIRIM
1 yıl önce

Ofiste kalınan mesailer, adada uykusuz geçen geceler ve sonunda ortaya çıkan kaliteli iş. Başta Dr. Ahmet Büyükduman olmak üzere emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Gelen sıradaki sorunun başlığını merakla bekleten, gülümsetirken öğreten bir içeriği var. Tüm profesyonellere tavsiye ederim.

ALİ PALA
ALİ PALA
1 yıl önce

indirimli bu kitabı alabilmeyi umuyorum.

Cihat Çoban
Cihat Çoban
1 yıl önce

Kitabı nereden satın alabiliriz ?

Cihat Çoban
Cihat Çoban
Reply to  Nurbanu Türgen
1 yıl önce

Teşekkürler

anesilcyurt
1 yıl önce

Hem akademik hem de mesleki hayatımda değerleme alanında ilerlerken kitabınızda her yeni sayfa “bunu düşünmemiştim” dedirtti. Tamamen özgün, sektörel anlamda bilgisi olmayan birinin bile anlayacağı kadar sadeleştirilmiş, her değerlemeci için de bir başucu kitabı olmus. Kitabın sonunda gayrimenkullerin her çeşidi için ayrı ayrı kullanabileceğiniz değerleme yöntemini de sınfılandırmış. İnanılmaz faydalı. Kesinlikle okunmasını tavsiye ediyoruö.

yücel UCUZ
yücel UCUZ
2 ay önce

Merhaba, Ahmet Hocamı ataşehirde sektörel bazda verilen seminerde tanıdım. gayrimenkul değerleme lisansı almak istiyorum, temel anlamda kitabın ileriye dönük çok iyi bir köprü olacağı aşikar, kendime çok şeye katacak, Nurbanu Hanım indirim günleri devam ediyorsa bi indirim de ben alabilirim Ahmet hocama Bursa dan selam ve saygılar

Back To Top
Ara
12
0
Bu yazıya yorum bırakabilirsiniz...x