Skip to content

A’dan Z’ye Konut Yatırımı Rehberi, Celal Erdoğdu

Konut Yatırımı kitabı, jarar alma aşamasından başlayarak evin anahtarını almaya uzanan süreç boyunca, A’dan Z’ye bütün sorulara cevap olacak bir kaynak olması amacıyla hazırlandı. Sürecin tüm aşamalarını tek tek anlatırken yenilenen mevzuat ve bilgiler ışığında güncel bilgileri sizlerle paylaşıyor. Bu rehber kitap kaynağını, YouTube’daki Gayrimenkul Okulu kanalında üçüncü sezon olarak yayımlanan aynı isimli seriden alıyor. Diğer kaynaklara nazaran en büyük farkıysa burada anlatılan konuların her birine ilişkin bir video bulunmasının yanı sıra, merak edilen konulara ilişkin sadece kitabın okurlarının karekodla erişebileceği videolarla da desteklenmiş olması ve bakmanız gereken tüm linklerin de telefonunuzla okutabileceğiniz karekodlarla desteklenmiş olması. Bu özelliği ile siz bu kitabı okurken, ihtiyacınız olduğunda -yanınızda cep telefonu olursa- kitabın yazarı Celal Erdoğdu yardımınıza koşabilecek.

Sorularla Gayrimenkul Yatırımı kitabında olduğu gibi A’dan Z’ye Konut Yatırımı Rehberi de merak ettiğiniz sorulara lafı dolandırmadan, jargonla kafa karıştırmadan, en basit şekliyle ve net bilgilerle cevap veriyor.

A’dan Z’ye Konut Yatırımı Rehberi’nin içerisinde neler var? Ev alma sürecini dokuz aşamada anlatıyorum: Ev almaya karar verme, yerleşim tercihleri, seçenekleri oluşturma ve bu seçenekleri değerlendirme, karar alma aşaması, ödeme, teslim alma ve teslim sonrası kiraya verme süreçlerini tam 50 adımda detaylı olarak iş- leyeceğim. Ev alma sürecinde çok fazla detay var ve zamanla bu şekil de değiştirebiliyor. Size; öğrenilmiş, yaşanmış tecrübeleri de aktarmaya çalıştım. A’dan Z’ye Konut Yatırımı Rehberi hepimiz için hayırlı olsun.

Bu kitabı edinmek veya kitabın içeriği görmek için:

A’dan Z’ye Konut Yatırımı Rehberi

Gayrimenkul değerleme uzmanıyım, 2005 yılında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. yi ortağımla beraber kurduk. SPK ve BDDK lisanslı şirketimde tüm Türkiye'de 150.000'i aşkın gayrimenkul değerleme raporunu iş arkadaşlarımla beraber hazırladık. Türkiye ve Birleşik Krallık'tan değerleme lisansım var. Şimdilerde doktoramı gayrimenkul alanında yapıyorum.

Youtube'da Gayrimenkul Okulu adlı kanalımla bildiklerimi paylaşıyorum:
https://www.youtube.com/gayrimenkulokulu
Gayrimenkul Yazılarımı kişisel bloğumda paylaşıyorum:
https:/www.celalerdogdu.com

Back To Top
Ara